Help Ukrainian Refugees

Допоможіть або Пожертвуйте

Enlish Version

На Русском

Ukraine

Isabel Travel

Допомога українським біженцям

Мирного неба ВСІМ!

Власники Isabel Travel народилися в українському місті Одеса, і дуже сильно переживають страждання народу України, а також ракети які вибухають навколо прекрасного міста, де вони народилися. Хоча наші почуття підтримки великі, ці почуття самі по собі не можуть допомогти українським біженцям уникнути кошмарів війни, тому ми налагодили контакти в Україні, і ці контакти вже допомагають сім’ям з дітьми з переїздом у безпечні райони. Ми також відправили товари першої потреби з Польщі до Львова. Олег та Ізабель змогли заснувати організацію у Львові, Україна під назвою «Я стою з Україною» за підтримки та під керівництвом Андрія Серба, який є співзасновником Фонду «Я стою за Україну». Андрій перебував у Бучі з першого дня окупації до 9 березня. Його родина виживала під постійним бомбардуванням без тепла, лише з кількома пляшками води та з’їдаючи кілька картоплин, запечених у вогні. 9 березня їх очолив місцевий священик, і вони зуміли втекти маловідомою лісовою дорогою, а також допомогли ще двом родинам втекти з розпалу різанини, яку нанесли на Бучу вбивчі російські та чеченські найманці.

Дружина та діти Андрія уникли кошмарів війни, покинувши країну, яку вони люблять (його дружина та син зараз у Лос-Анджелесі, а одна з його дорослих доньок у Празі, а інша в Німеччині, надає місцеву допомогу біженцям), але Андрій залишився у Львові як волонтер з метою допомогти іншим біженцям. Андрій та його помічники-волонтери опікуються біженцями від моменту, коли він зустрічає їх на вокзалі чи автовокзалі у Львові, до тих пір, поки їх безпечно не супроводять до кордону Польщі. Наша організація також надає біженцям поради щодо безпечних маршрутів, а також ми працюємо з волонтерами в Польщі та Німеччині, які допомагають біженцям після перетину кордону.

Потрібним біженцям надається безкоштовне тимчасове житло у Львові, продукти харчування, предмети першої необхідності для дітей та домашніх тварин. Їм також надається допомога в доїзді до кордону з Польщею. Цю допомогу оплачує Isabel Travel і щедрість наших дорогих друзів і клієнтів.

Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо вам чи комусь із ваших знайомих потрібна допомога у втечі із зони бойових дій

Дякую,

Олег, Ізабель, Андрій

Слава Україні!